1, 2 or 3 word searches work best.
Search for name, model number, sku, barcode or description.

  • ice-tab

  • ice-tab

  • Naše predajne

ice-tab

ice-tab

slide-optika

Naše predajne

polovnictvo-les-priroda-predajna-slide1

Previous
Next

M-HUNT s.r.o. je výhradný dovozca značiek CZ, Strasser, Pfeifer Waffen, VANGUARD a dovozca športovej optiky SWAROVSKI, Nikon a Optix. Produkty týchto značiek sa vyznačujú kvalitou, praktickosťou a efektívnosťou používania, čím si nájdu svoje miesto u každého lovca, alebo milovníka športovej streľby. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom a podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva. Pokračovaním na stránku potvrdzujem, že som držiteľom zbrojnej licencie alebo zbrojného preukazu.

Guľovnice

gulovnice-uvod

Kvalita, presnosť, odolnosť sú vlastnosťami guľovníc. Ponúkame vám guľovnice tradičných značiek Brno Rifles, CZ, CZ-USA Pfeifer a Strasser RS 05.

Brokovnice

img1

Pre všetky typy brokovníc je charakteristická vysoká kvalita konštrukcie a vydarený vzhľad, ktorý je spojený s priaznivou cenou produktov značiek CZ-USA a Brno Rifles.

Optika

slide-optika3

Nevyhnutnou súčasťou každého poľovníka je i vysoko kvalitná optika. Vyberte si spomedzi puškohľadov, ďalekohľadov a inej loveckej optiky od výrobcov SWAROVSKI optik, OPTIX Co. a Nikon.